Hyuga
Hyuga

Clan Hyuga

HomeHome  FAQFAQ  SearchSearch  RegisterRegister  Log in  

Share | 

За организацията по време на сийдж на файтърите - близък бой

View previous topic View next topic Go down 
AuthorMessage
N3F3RTITI

Number of posts : 10
Местожителство : Пловдив
Registration date : 2009-07-26

PostSubject: За организацията по време на сийдж на файтърите - близък бой   Mon Dec 07, 2009 9:33 am

Пускам тази тема, за да можем по-лесно да се обособяват партитата на jorji и N3F3RTITI.
Маговете имат доста по-добра организация от нас в това отношение. Те са се разпределили предварително. Преди сийдж се прави едно парти с логналите в момента, а когато логне лидера на партито, членовете му напускат сформираното парти и се инвайтват при лидера си.
Време е да се направи същото и при нас. Определяме партита си и членовете на партитата да си знаят лидера.
Искам да акцентирам на няколко неща:
1. Логвайте 1 час преди сийджа, за да можете да разгледате героя си и да го позаредите малко (това го казвам заради Pesphst винаги му свършнат стрелите);
2. Пишете на лична веднага на лидера си, за да може си направи партито спокойно (това го прави само Selendin за сега);
3. Ако лидера ви го няма все още (случва се понякога да позакъснеем), логвайте в направеното такова, но при появата му лийвайте и си отивайте при лидера.

Както писах на jorji (копирам го и тук), това са хората, който присъстват най-често в партитата ми:
"Обикновенно хората в моето парти:
1. N3fy
2. Hackondencar - aw/bd - ако го няма взимам xHONDAx - pr/bd
3. Resphat - SR/SWS
4. Omram - dual/pal
5. Heitar - destro/ty
6. Bezsmurten - dual/wlock
7. Orel7023 - th/pal
8. metallicab73 - th/pal
9. Selendin - aw/sk

Знаеш, че варират, но в общи линии са това. Доволна съм от Gillgamesh, KOTETO, CUBPAT, DraZniShMa (него го бях пропуснала)."

Когато мен ме няма определям за заместник Heitar. Той ще прави партитата и ще води хората от листата.

И все пак не бих отказала едно bp/pal в партито си Very Happy.
Back to top Go down
View user profile
pepacekca

Number of posts : 28
Местожителство : Пловдив
Registration date : 2008-11-21

PostSubject: Re: За организацията по време на сийдж на файтърите - близък бой   Mon Dec 07, 2009 2:12 pm

На котето не му трябва парти .Тои е коте нинджа - самостоятелна бойна единица.Само му трябва бъф и сам ще ги пердаши Twisted Evil
Back to top Go down
View user profile
Svetlio
Admin

Number of posts : 137
Registration date : 2008-11-01

PostSubject: Re: За организацията по време на сийдж на файтърите - близък бой   Mon Dec 07, 2009 5:26 pm

Относно Bp/Pal считай мен като вариянт Razz Аз ще играя с bp/pal Razz

WC/Bishop 80 lvl *Active* www.clan-hyuga.tk
Cause LIFE is my BiTch
Back to top Go down
View user profile http://www.clan-hyuga.tk
Sponsored content

PostSubject: Re: За организацията по време на сийдж на файтърите - близък бой   

Back to top Go down

За организацията по време на сийдж на файтърите - близък бой
View previous topic View next topic Back to top 
Page 1 of 1