Hyuga
Hyuga

Clan Hyuga

HomeHome  FAQFAQ  SearchSearch  RegisterRegister  Log in  

Share | 

Да завъртим парите в клана

View previous topic View next topic Go down 
AuthorMessage
xXMidniteXx

Number of posts : 16
Местожителство : В ляво от РАЯ!!
Registration date : 2009-07-01

PostSubject: Да завъртим парите в клана   Sat Dec 19, 2009 2:39 pm

След последната безсънна нощ цъкайки в клан парти с лидера на клана,след неговото предложение и след разказа на един от партимембърите (извинявам се, но не бях мн уморен и не запомних кой го каза) се роди идеята , да завъртим парите в самия клан. Какво означава това?! Разказа, който чух беше на кратко:" имах герой в PL клан , и си продавам на пазара мана по 50к, а до мен някъв, който продава по 25к. И мн се изненадах , като видях , хора от клана/алито, как си купуват от мен мана, само защото в името на героя ми пишеше PL накрая.". Този разказ стана идея за тази тема, и предложението ми като цяло. А то е:
Нека в тази тема да постваме имена на герои , които са чарове на clanmembers и какво продават и В КОЙ ГРАД(<-това е мн важно). Нека да търсим тези герои и да купуваме консумативи от тях. Защо ще пълним джобовете на някви непознати , като можем да ги дадем на кланмембър.

П.С. е разбира се ако сте зле с парите(цената не ви удовлетворява) или имате друга причина да не купувате от тях, не е задължително.
Понеже голяма част от клана нямат възможност да си крафтят потс. и шоти смятам, че това е добра идея.
Очаквам вашите предложения по темата , и постове с имена, градове и какво точно продава.
Back to top Go down
View user profile
xXMidniteXx

Number of posts : 16
Местожителство : В ляво от РАЯ!!
Registration date : 2009-07-01

PostSubject: Да завъртим парите в клана   Sat Dec 19, 2009 2:46 pm

Ето и моя пост с герой,Героят, който аз ползвам за да продавам е:

Nick Djanka
Town: ADEN
Продавам ELEXYRS MP/HP S grade
(особенно по сииджове мисля че ще са мн полезни)

P.S Ще се опитам възможно най скоро да пусна чарове за шоти SSS/BSSS/SSA/BSSA, за мана, и потс. днес се надявам да успея да пусна и за CP потс.
И още нещо ако някои има нужда от нещо да купи , но героя не е онлайн, пм на xXMidniteXx,Lakrisia,
skype: midnite-casper, възможно най-бързо ще гледам да помогна на калнмембъра.
Back to top Go down
View user profile
????
Guest

PostSubject: Re: Да завъртим парите в клана   Sun Dec 20, 2009 11:18 am

Предлагам всички, които продават на пазара да си направят герои с PL накрая и да правят пари, тъй като поляците са 90% от сървъра bounce bounce bounce bounce Basketball Basketball Basketball Basketball lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol!
Back to top Go down
Selendin

Number of posts : 45
Registration date : 2009-06-20

PostSubject: Re: Да завъртим парите в клана   Sun Dec 20, 2009 12:37 pm

ComingSoon wrote:
Предлагам всички, които продават на пазара да си направят герои с PL накрая и да правят пари, тъй като поляците са 90% от сървъра bounce bounce bounce bounce Basketball Basketball Basketball Basketball lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol!

Very Happy Идеята е яка Very Happy

То е хубаво да си въртим паричките между нас си, само ще помоля всички търговци от клана да не злоупотребяват с цените!
Аз продавам мана в Гиран, чат-пат. 35-36 к парчето, едноличен търговец Silkin Very Happy
Back to top Go down
View user profile
????
Guest

PostSubject: Re: Да завъртим парите в клана   Sun Dec 20, 2009 1:00 pm

PL = PK Razz Razz Razz
Back to top Go down
Borko

Number of posts : 8
Registration date : 2008-11-14

PostSubject: Re: Да завъртим парите в клана   Mon Dec 21, 2009 2:57 pm

dam tova e dobra ideq .Az(CHaunep) prodavam mana v rune s geroi ALL911 po 38k kolbata zemete si mn sa hubavi Razz
Back to top Go down
View user profile
N3F3RTITI

Number of posts : 10
Местожителство : Пловдив
Registration date : 2009-07-26

PostSubject: Re: Да завъртим парите в клана   Mon Dec 21, 2009 4:10 pm

Аз пък, незнам защо, но очаквах друго да прочета в тази тема.

Да завартим парите в клана, за мен това не означава да си продаваме един на друг. Ако върша услуга я върша безвъзмездно. Да, добре е да си знаем героите и какво прадават... и до тук.

За мен да завъртим парите на клана означава да се купи нещо с коините от Босс бижутата и да се продаде с печалба - 2 - 5 коина отгоре, пак си е нещо. Но пък едва ли има играч, които да се нагърби с това.

Аз давам предложението, но не съм по търговията в играта, не следя пазара и незнам цените.
Back to top Go down
View user profile
Diablolito
Clan Members
Clan Members

Number of posts : 50
Registration date : 2008-12-02

PostSubject: Re: Да завъртим парите в клана   Mon Dec 21, 2009 7:20 pm

De1zyCZ wrote:
Аз пък, незнам защо, но очаквах друго да прочета в тази тема.

.............................
За мен да завъртим парите на клана означава да се купи нещо с коините от Босс бижутата и да се продаде с печалба - 2 - 5 коина отгоре, пак си е нещо. Но пък едва ли има играч, които да се нагърби с това.

Аз давам предложението, но не съм по търговията в играта, не следя пазара и незнам цените.

Абсолютно си права и твърдо те подкрепям.Аз се нагърбвам с "непосилната" задача Rolling Eyes
Моля всеки ,който има рб бижута ,дк, итемки и адени да ми ги метне.Със сигурност ще ги превъртя и обещавам на никого да не дам нищо след това Razz .Мерси предварително за разбирането lol!

...Айде весели празници
Back to top Go down
View user profile
N3F3RTITI

Number of posts : 10
Местожителство : Пловдив
Registration date : 2009-07-26

PostSubject: Re: Да завъртим парите в клана   Mon Dec 21, 2009 9:37 pm

Кой както мисли, така го и разбира Very Happy

Благодаря за мнението ти!
Back to top Go down
View user profile